• Zespół Szkół Nr 14 w Warszawie, ul. Szanajcy 5Strona domowaHerb Polski
  • Dla ucznia

          • Konsultacje dla maturzystów

          •  

                   nauczyciel

                przedmiot

                klasa

                                      termin

            M. Bandurewicz

            WOS

            4i, 4t

            czwartek g. 15.00

            A. Bednarczyk

            jęz. polski

            4g, 4i, 4t

            poniedziałek g. 15.30 rozszerzenie, poniedziałek g. 8.00 podstawa

            R. Bodzento

            jęz. angielski

            4i gr.1

            czwartek g. 15.15

            J. Borsuk-Krawczuk

            jęz. angielski

            4bc, 4d

            czwartek g. 15.15

            K. Cal

            geografia

            4bc, 4d

            sobota g. 10.00

            K. Chebda

            informatyka

            4i

            wtorek g. 8.00

            M. Czujkiewicz-Rasztawicka

            matematyka

            4d

            środa g. 8.00

            B. Grzesik

            jęz. polski

            4bc, 4d

            wtorek g. 14.25 – 4bc,  środa g.9.00 – 4d

            U. Meszyńska

            jęz. rosyjski

            4t

            piątek g.16.00

            M. Michalak

            fizyka

            4g,4i, 4t

            wtorki  g. 16.00

            A. Olech

            matematyka

            4b

            poniedziałek 13.35

            Ł. Podołowski

            geografia

            4g, 4i, 4t

            piątek g. 7.00

            D. Stachoń

            Jęz. angielski

            4bc, 4t

            piątek g. 8.50

            K. Szczęsna

            matematyka

            4c, 4t

            czwartek g.14.25

            E. Szewczyk

            matematyka

            4g, 4i

            4i - wtorek g.8.00 – podstawa, 4g - poniedziałek g. 15.30 - podstawa
            4g,  4i - wtorek g.15.30 rozszerzenie
            .

            D. Tomaszkiewicz

            jęz. angielski

            4g, 4t

            piątek g. 7.25

            A. Wcisło

            jęz. angielski

            4i gr. 2

            wtorek g. 15.20

            M. Zielińska

            historia

            4i, 4t

            wtorek g. 17.00