• Zespół Szkół Nr 14 w Warszawie, ul. Szanajcy 5Strona domowaHerb Polski
  • O szkole

          • Kadra

          • ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

             

            Zespół nauczycieli polonistów:

            Wielgórska Izabela 

            Bednarczyk Anna

            Grzesik Bożena

            Adolf Sylwia

            Zespół nauczycieli języków obcych: 

            Krawczyk Małgorzata - j.angielski

            Tomaszkiewicz Dorota - j.angielski

            Borsuk – Krawczuk Justyna - j.angielski

            Wcisło Anna - j.angielski

            Bodzento Roman - j.angielski

            Meszyńska Urszula - j. rosyjski

            Piekut Anna - j. niemiecki

            Stachoń Dorota - j. niemiecki

            Szczepocka Anetta - j. niemiecki

            Zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych:

            Dąbrowska Joanna - historia, geografia

            Zielińska Monika - historia

            Bandurewicz Martyna - WOS, historia

            Kraszewski Krzysztof - religia, filozofia, podstawy przedsiębiorczości

            Cal Krzysztof - edukacja dla bezpieczeństwa

            Cegłowska Beata, Piekut Anna - podstawy przedsiębiorczości

            Mierzejewska – Krupińska Małgorzata - biologia

            Cal Krzysztof - geografia

            Podołowski Łukasz - geografia

            Żmijewska Barbara - chemia

            Zespół nauczycieli przedmiotów ścisłych:

            Fizyka: Michalak Mariusz, Żmijewska Barbara.

            Matematyka: Szczęsna Katarzyna, Szewczyk Ewa, Mac Teresa, Olech Anna, Czujkiewicz – Rasztawicka Monika, Duvnjak Ewa.

            Zespół nauczycieli wychowania fizycznego:

            Ładniak - Gorzkiewicz Iwona, Cieślak Ewa, Walczyński Ryszard, Jaworski Mateusz, Paradowski Krzysztof, Sowa Andrzej.

            Zespół nauczycieli - przedmioty zawodowe/geodezja:

            Augustowska Małgorzata, Szczygielska - Cichy Małgorzata, Smużyńska - Kapuścińska Elżbieta, Rutkowski Rafał, Jończyk Zbigniew, Podołowski Łukasz, Kacprzak Weronika, Mikulska Sylwia, Żuprański Piotr

            Zespół nauczycieli - przedmioty zawodowe/technik budowy dróg:

            Michnowska Bożena, Garwacki Tomasz, Sukiennik Cezary

            Zespół nauczycieli - przedmioty zawodowe/geolog:

            Wrzesińska Małgorzata, Kacprzak Leszek,

            Zespół nauczycieli - przedmioty zawodowe/odnawialne źródła energii: 

            Sutkowski Zdzisław, Falkiewicz Karol, Bolek Jarosław

            Zespół nauczycieli - przedmioty zawodowe/informatyka:

            Chebda Kamila, Beczek Adam, Gołębiewski Grzegorz, Kresiński Jacek, Lewandowski Krzysztof, Kurek Agnieszka, Kołodziejczyk Dariusz, Nedaseka Dziyana

            Zespół nauczycieli - przedmioty zawodowe/grafika i poligrafia:

            Chebda Kamila, Wrzesińska Małgorzata,  Pastuszak Magdalena, Lewandowski Krzysztof, Stolarek Sebastian, Chłopaś Maja

            Zespół psychologiczno-pedagogiczny:

            Wilińska Renata - pedagog szkolny

            Klonowska Katarzyna - pedagog szkolny

            Biblioteka: Madej Renata., Gajewska - Czerwińska Aleksandra, Pawłowska Agnieszka