• Zespół Szkół Nr 14 w Warszawie, ul. Szanajcy 5Strona domowaHerb Polski
 • Aktualności

      • Dlaczego zakładamy maski?

      • Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 2d (technik grafiki i poligrafii cyfrowej) pod opieką Pani Magdaleny Pastuszak, wygrali granta "INICJATOR W AKCJI" markowanego przez Stowarzyszenie Yoth Human Impact. Realizacja grantu finansowana jest przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy. W ramach paro miesięcznego okresu, uczniowie będą realizowali kampanię społeczną pt "MASKI psychologiczne" - w formie projektów plakatów na ten temat.Grant zakończy się wydrukowaniem katalogów w twardej oprawie dokumentujących całą akcję, warsztatami online z zakresu kultury projektowej, promocji projektów, narzędzi projektowych itp.

       Gratulacje!

      • Matura 2021

      • Drodzy Maturzyści!

       Prosimy o zapoznanie się z prezentacją Matura 2021 (zakładka Dla ucznia/Matura). Znajdziecie tam informacje na temat organizacji i procedur egzaminu, dowiecie się także, jakie przedmioty możecie wybrać. Przed Wami złożenie wstępnych deklaracji maturalnych (do 30 września), będziecie je mogli zmodyfikować do 5 lutego 2021r. Przed Wami trudny rok, życzymy więc byście dokonali słusznych wyborów i poważnie podeszli do tego, najważniejszego w Waszym życiu egzaminu.

      • Erasmus+ : „Connected through sport – common future of youth from Europe”

      • W dniach 6 - 11 lipca 2020 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie Erasmus+ : „Connected through sport – common future of youth from Europe”. Projekt odbył się w Poroninie, a podstawowym działaniem było spotkanie i integracja młodzieży polskiej z młodymi Polakami żyjącymi na Litwie.

       Zadaniem projektu było pogłębianie wiedzy przydatnej uczestnikom do życia codziennego. Uczestnicy mieli okazję nauczyć się, jak stosować zasady zdrowego odżywiania, zrównoważonych ćwiczeń i odpowiedniej równowagi najważniejszych elementów wpływających na czynności organizmu w życiu codziennym.  Uczestnicy pogłębili swoje umiejętności pracy w zespole, osobiste, społeczne i językowe, a także rozumienie innych kultur. Uwzględniono także elementy dotyczące wiedzy o stereotypach i uprzedzeniach, współpracy międzykulturowej   i wspólnych korzeniach kultury europejskiej.  Informacje te uzyskano poprzez edukację poza formalną, przede wszystkim poprzez zaangażowanie samych uczestników w przygotowanie zajęć, które były okazją do zdobycia i utrwalenia nowej wiedzy poprzez jej praktyczne wykorzystanie.

        

      • Mazowiecki Konkurs Praktycznej Wiedzy Geodezyjnej

      • Z powodu obecnej sytuacji epidemicznej Etap 3-ci Mazowieckiego Konkursu Praktycznej Wiedzy Geodezyjnej został odwołany. O kolejności miejsc zadecydowały wyniki dwóch pierwszych etapów. Serdecznie dziękujemy wszystkim Sponsorom a w szczególności Głównemu Geodecie Kraju dr hab inż. Waldemarowi Izdebskiemu, który w tym roku dołączył do tego zacnego grona. Dyplomy oraz nagrody przekażemy uczestnikom przez nauczycieli w czasie egzaminów zawodowych. Mamy wielką nadzieję, że w przyszłym roku jubileuszowy konkurs odbędzie się normalnie. MKPWG_IX.pptx

      • Sukces naszego ucznia

      • Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz uczeń Marcel Kubis z klasy 2i, został Laureatem AP SGGW w Warszawie. Laureat otrzymał indeks na Wydział Ekonomiczny do wykorzystania w roku matury na jednym z pięciu kierunków: ekonomii, finansach i rachunkowości, logistyce, zarządzaniu lub turystyce i rekreacji. W tegorocznej edycji uczestniczyli uczniowie z 25 szkół, Akademię ukończyło 183 uczniów. Gratulujemy wytrwałości w dążeniu do sukcesu!

      • Rekrutacja 2020

      • Wniosek o przyjęcie do szkoły, w tym wymagane załączniki mogą być przesyłane na adres technikumggd@gmail.com W czasie trwania epidemii możliwe jest wysłanie kandydatowi skanu skierowania na badania lekarskie.

      • Ósmoklasisto - wybieraj mądrze!

      • Ósmoklasisto - zbliża się ważny moment wyboru szkoły ponadpodstawowej. Zapoznaj się z podstawowymi informacjami na temat naszego technikum, placówki będącej w czołówce najlepszych szkół technicznych w Warszawie, która może poszczycić się, m.in. stuprocentową zdawalnością matur i „Złotą Tarczą” przyznawaną przez miesięcznik Perspektywy. Mamy nadzieję, że zaprezentowane informacje pomogą Ci w wyborze dalszej ścieżki kształcenia. Wejdź w link poniżej i poznaj nasze zawody.

      • INICJATOR W AKCJI - sukces klasy o profilu technik grafiki i poligrafii cyfrowej

      • Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 2d (graficznej) pod opieką Pani Magdaleny Pastuszak wygrali

       granta "INICJATOR W AKCJI" markowanego przez Stowarzyszenie Yoth Human Impact. Realizacja grantu

       finansowana jest przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.W ramach 5 miesięcznego okresu uczniowie

       będą realizowali kampanię społeczną pt "STEREOTYPOZA - choroba cywilizacyjna" w formie projektów

       plakatów na ten temat.Grant zakończy się wydrukowaniem plakatów w dużym formacie na twardym podłożu,

       oraz katalogu dokumentującego całą akcję. Plakaty będą pokazywane w miejscach publicznych i internecie.

      • Sukcesy wychowanków naszej szkoły w roku szkolnym 2019/20

      • Olimpiada Innowacji Technicznych i wynalazczości - Sponsor Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości

       Olimpiada w roku szkolnym 2019/20 została zakończona.

       Uczniowie Technikum Geodezyjnego:

       • Olga Łopacka
       • Wiktoria Szmagała
       • Juliusz Kania

       Opracowali projekt pt. „Krajobraz kulturowy Wisły oraz możliwości ochrony i zagospodarowania”. Praca

       uczestniczyła w Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości blok A.

       W kategorii „pomysł ekologiczny” projekt uzyskał tytuł FINALISTY. W roku szkolnym 2019/20 jest to najwyższe

       wyróżnienie, gdyż nie wyłoniono Laureatów.

       Uczniowie uzyskali tytuł „Młodego Innowatora” oraz indeks na dowolnie wybraną uczelnię wyższą techniczną.

       Młodym Innowatorom - uczniom naszej szkoły składamy gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.”

      • Tak żyć jak żyłem, warto było

      • Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Jakub Stefanowicz z klasy 3bc zajął pierwsze miejsce w VII

       Warszawskim Konkursie "Tak żyć jak żyłem, warto było" w kategorii szkół ponadpodstawowych.

       Gratulujemy!