• Zespół Szkół Nr 14 w Warszawie, ul. Szanajcy 5Strona domowa
  • Dla ucznia

          • Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          • Nauczyciel

            Termin

            Godzina

            Miejsce

            Sala

            Adolf Sylwia

            piątek

            15:15

            Szanajcy 17/19

            32

            Beczek Adam

            wtorek

            16:00

            Szanajcy 5

            35

            Bednarczy Anna

            Poniedziałek (co 2 tygodnie)

            Środa (co 2 tygodnie)

            8:00

             14:25

            Szanajcy 17/19

             Szanajcy 5

            21

             4

            Bodzento Roman

            wtorek

            15:15

            Szanajcy 17/19

            21

            Bolek Jarosław

            wtorek

            11:30

            Szanajcy 17/19

            23

            Borsuk-Krawczuk Justyna

            środa

            poniedziałek 

            15:15 maturzyści

            15.15

            Szanajcy 17/17

             Szanajcy 5

            9

            36

            Cal Krzysztof

            wtorek

            środa

             

            15:15

            16.05

            Szanajcy 17/19

            Szanajcy 17/19

            37

            38

            Cegłowska Beata

            poniedziałek

            10:30

            Szanajcy 5

             

            Chłopaś Maja

             

             

             

             

            Chebda Kamila

            poniedziałek

            środa

            15:15

            Szanajcy 5

            35

            Czujkiewicz-Rasztawicka Monika

            wtorek

            15:15

            Szanajcy 5

            19

            Dąbrowska Joanna

            piątek

            15:15

            Szanajcy 17/19            

            37

            Duvnjak Ewa

            wtorek

            14:25

            Szanajcy 5

            19

            Falkiewicz Karol

            poniedziałek

            16:00

            Szanajcy 17/19

            32

            Garbowski Jarosław

            poniedziałek

            11:30

            Szanajcy 5

             

            Garwacki Tomasz

             

             

             

             

            Gołębiewski Grzegorz

             

             

             

             

            Grzesik Bożena

            piątek

            15:15

            Szanajcy 17/19

            21

            Gutowska Ewa

            piątek

            15.10

            Szanajcy 5

            21

            Jaworski Mateusz

            poniedziałek

            15:10

            Szanajcy 17/19

             

            Jończyk Zbigniew

             czwartek

             15.15

             Szanajcy 5

             

            Kacprzak Leszek

            piątek

            14:25

            Szanajcy 17/19

            26

            Kraszewski Krzysztof

            środa

            czwartek

            16:05

            7.35

            Szanajcy 5

            Szanajcy 17/19

            23

            34

            Kresiński Jacek

             

             

             

             

            Kurek Agnieszka

            wg indywidualnych ustaleń

             

            Szanajcy 17/19

            14

            Lewandowski Krzysztof

             

             

             

             

            Ładniak- Gorzkiewicz Iwona

            piątek

            8:00

            Szanajcy 5

            siłownia

            Mac Teresa

            poniedziałek

            wtorek

            środa

            7:15

            15:15

            7:15

             

            Szanajcy 17/19

             

            4g

            Materewicz Agata

             

             

             

             

            Michalak Mariusz

             

             

             

             

            Meszyńska Urszula

            wtorek

            16:05

            Szanajcy 17/19

            3g

            Michnowska Bożena

            poniedziałek

            czwartek

            8:00

            14.20

            Szanajcy 17/19

            38

            Mierzejewska-Krupińska  Małgorzata

            poniedziałek

            15:15

            Szanajcy 17/19

            27

            Mikulska Sylwia

             

             

             

             

            Olech Anna

             środa 

             7.15

             Szanajcy 17/19

             

            Paradowski Krzysztof

            poniedziałek

            8:50 + wg potrzeb

            Szanajcy 5

            Sala gim.

            Pastuszak Magdalena

            Piątek

            15:15

            Szanajcy 17/19

            9

            Piekut Anna

            czwartek

            15:15

            Szanajcy 17/19

            05

            Podołowski Łukasz

            czwartek

            15:15

            Szanajcy 5

            18

            Rogal Rafał

             środa

            16.05

            Szanajcy 5

            14

            Rutkowski Rafał

            czwartek

            piątek

            8.00- 8:45

            8.00-8.45

            Szanajcy 5

            31

            Skotnicka Joanna

            czwartek

            14:25

            Szanajcy 17/19

            4

            Stolarek Sebastian

            wtorek

            7:15

            Szanajcy 17/19

            12

            Sukiennik Cezary

            środa

            15:15

            Szanajcy 17/19

            08

            Sutkowski Zdzisław

             

             

             

             

            Szczepocka Anetta

            czwartek - maturzyści

            ostatnia środa miesiąca

            8:00

            15:15

            Szanajcy 5

            22

            Szczęsna Kasia

            czwartki  

            7:15

            Szanajcy   5

            29

            Szczygielska - Cichy Małgorzata

             piątek

             15.10

             Szanajcy 5

             27

            Szewczyk Ewa

            środa

            7:15

            Szanajcy 5

            23a

            Tomaszkiewicz Dorota

            środa

            7:15

            Szanajcy  17/19

             

            Wcisło Anna

            piątek

            15:15

            Szanajcy 5

            36

            Wrzesińska Małgorzata

            Poniedziałek

            czwartek

            15:10

            Szanajcy 17/19

            26

            Zielińska Monika

             Czwartek 

             14.25

             Szanajcy 17/19

             37g

            Żmijewska Barbara

            wtorek

            piątek

            7.15

            7.15

            Szanajcy 5

            Szanajcy 17/19

            28

            27g

            Żuprański Piotr

            środa

            14:25

            Szanajcy 5

            17